FIRSAT ÜRÜNLERİ
Whatsapp Destek
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Sipariş ve Ürünler Hakkında Bilgi Almak İçin Bize Yazın
Müşteri Temsilcisi
Royall Markt
Online

Akıllı Perde Motorları

  • 1. APP Kontrolü / Uzaktan Kumanda: APP ile bağlantı, perdeyi uzaktan kontrol edin ve kapatın, rahatsız bacakları olan yaşlılar için çok uygundur, hayatı daha akıllı hale getirir.
  • 2. Zamanlama Anahtarı: Perdeler düzenli olarak açılıp kapatılabilir. Perde sabaarı otomatik olarak açılır, güneş ışığı altında yavaşça uyanabilir, artık çalar saat tarafından uyandırılmayabilir ve geceleri otomatik olarak kapanabilirsiniz.
  • 3. Sıcaklık/Işık Algılama Kapalı: Çalışma ve dinlenme alışkanlıklarına göre perde sıcaklığı ve ışık sensörü ayarlanabilir. Sıcaklık ve parlaklık ayarlanan değerin üzerine çıktığında perde otomatik olarak kapanarak sizin için konforlu bir ev ortamı yaratacaktır.
  • 4. Uzaktan Kumanda Anahtarı Perde: Perde motoru kişiselleştirilmiş bir işlev ekler, tüm perdeleri açmayı veya bir kısmını açmayı seçebilirsiniz, odanın çok parlak veya çok karanlık olması konusunda endişelenmenize gerek yok, daha akıllıca.
  • 5. Akıllı Ses Kontrolü: ve google home akıllı hoparlörler ile uyumludur, perdelerin açılıp kapanmasını her zaman ve her yerde kontrol etmenizi sağlar ve mobilyaların güneşten zarar görmesini engeller.
Akıllı Perde Motoru

RoyallMarkt

Akıllı Perde Motoru

100,00 ₺

..

text_instock

Akıllı Perde Motoru BT Ses Kontrolü Switch Elektrikli Perde

text_instock

Akıllı Perde Motoru Rustik-Fon Perde Grubu

text_instock

Akıllı Perde Motoru Zebra-Stor-Dikey Perde Grubu

text_instock

Akıllı Perde Motoru Zebra-Stor-Dikey Perde Grubu 2024

text_instock

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)